jamax-oferta-schomburg-uszczelnienia-budowlane
Jamax logo
[Objekt FLASH]
Zdjęcie robotnika

Uszczelnienia budowlane

Wybierz producenta:

Wyszukiwarka:

Sika, Jamax, Bekaert, Caparol, Izoservice

Uszczelnienia budowlane, Renowacja starego budownictwa, Klejenie wyłożeń ceramicznych, Posadzki przemysłowe, Naprawa betonu, System ociepleń, Inne

SchomburgSymbud:

ADF-Balkonfolie

Zdj__cie - 21x100Stosowana jest jako warstwa uszczelniająca i odsprzęgająca na podłożach, na których wykonana będzie okładzin z płytek ceramicznych, kamienia naturalnego i sztucznego.Może być stosowana na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Dzięki włóknistej fakturze spodniej warstwy folii,tworzą się kanały powietrzne, które pozwalają na odprowadzanie wilgoci i zapobiegają gromadzeniu się pary wodnej.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

SANIFIN (ADF-Feuchtraumfolie)

Mata uszczelniająca do niezwykle szybkiego wykonania uszczelnień przeciwwodnych w systemie wyłożeń ceramicznych.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ADF-Dehnfugenband

zdj__cie - 80x61Przeznaczona do uszczelnienia spoin dylatacyjnych oraz łączeniowych np. w obszarze przygruntowym.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ADF-Rohrmanchette

zdj__cie - 80x52Systemowa manszeta do uszczelniania przejść rurowych.

 

ADF-Systemkleber

zdj__cie - 51x100ADF-Systemkleber stosowany jest do klejenia folii systemów ADF-Kellerfolie-P, ADF-Feuchtraumfolie, ADF-Balkonfolie, taśm ADF-Hohlkehlenbandes, ADF-Dehnfugenbandes i ASO-Dichtband-2000 na podłożach mineralnych takich jak np. beton, tynki, mur. ADF-Systemkleber stosowany jest do klejenia metodą cienkowarstwową okładzin z kamionki, fajansu, gresu (także o niskiej nasiąkliwości poniżej 0,5%), klinkieru, mozaiki oraz odpornych na przebarwienia i nieprześwitujących okładzin z kamienia naturalnego na foliach uszczelniających systemów ADF-Feuchtraum- i ADF-Balkonfolie.

               KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ADICOR-1K-PU

zdj__cie - 80x91Środek gruntujący pod barwną powłokę ADICOR-2K-PU w nieckach basenowych. Do gruntowania podłoży w systemie uszczelnień basenowych na powłokach wykonanych z użeciem AQUAFIN-2K.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

 

ADICOR-2K-PU

zdj__cie - 69x100Dwukomponentowa żywica poliuretanowo-akrylowa. O niskiej zawartości rozpuszczalnika. Odporna na warunki atmosferyczne. Odporna na UV i ścieranie podczas mycia. Niskie zużycie. Kolory minimalna ilość zamówienia, czas dostawy - na zapytanie.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ADICOR-SOLVENT

zdj__cie - 56x100ADICOR-Solvent służy jako rozpuszczalnik do mycia narzędzi i do rozcieńczania powłoki ADICOR-2K-PU.

 

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

AQUAFIN-1K

zdj__cie - 160x160Stosowana jako uszczelnienie przeciwwilgociowe i przeciwwodne. Idealna do uszczelniania budowli inżynieryjnych, wysokościowych i podziemnych oraz konstrukcji betonowych i murowych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, na nowych i starych podłożach. Skuteczna także przy ciśnieniu negatywnym.

Dopuszczona przez PZH do kontaktu z wodą pitną.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

AQUAFIN-2K-Sicherheitsvlies

zdj__cie - 160x57Fizelina wzmacniająca powłoki z zaprawy AQUAFIN-2K. Zwiększa wytrzymałość powłoki AQUAFIN-2K na rozerwanie oraz zdolność mostkowania rys. Zalecana do stosowania na balkonach i tarasach.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

Login:
Hasło:
reklama