jamax-oferta-schomburg-system-ociepleń
Jamax logo
[Objekt FLASH]
Zdjęcie robotnika

System ociepleń

Wybierz producenta:

Wyszukiwarka:

Sika, Jamax, Bekaert, Caparol, Izoservice

Uszczelnienia budowlane, Renowacja starego budownictwa, Klejenie wyłożeń ceramicznych, Posadzki przemysłowe, Naprawa betonu, System ociepleń, Inne

SchomburgSymbud:

REVADRESS-Bunsteinputz

Zdj__cie - 160x154Może być stosowany na niemalże wszystkich podłożach występujących w budownictwie wewnątrz i na zewnątrz budynków, tam gdzie wymagana jest estetyka, odporność na zniszczenia mechaniczne i zabrudzenia. Kolor: wg. palety.

REVADRESS-Bunsteinputz-Kleber

Jest to gotowy do użycia, dyspersyjny klej służący do wytwarzania warstwy sczepnej z tynkami REVADRESS-Buntsteinputz na podłożach problematycznych tj. mało nasiąkliwych, gładkich powierzchniach, jak np. wymalowania olejne. Powoduje łatwiejsze nakładanie i lepszą przyczepność tynków REVADRESS-Buntsteinputz.

REVADRESS DECORPUTZ

Zdj__cie - 155x160Jest gotową masą tynkarską na bazie dyspersji tworzyw sztucznych do wykonywania pocienionych wypraw elewacyjnych. Zapewnia własciwą ochronę elewacji przed wpływem czynników atmosferycznych. Jest powszechnie stosowany jako warstwa nawierzchniowa w systemie dociepleń RENOTHERM.

TAGOCON DECORPUTZ

Zdj__cie - 153x160Jest gotową masą tynkarską na bazie wysokojakościowych żywic silikonowych do wykonywania pocienionych wypraw elewacyjnych. Zapewnia właściwą ochronę elewacji przed wpływem czynników atmosferycznych. Jest powszechnie stosowany jako warstwa nawierzchniowa w systemie dociepleń RENOTHERM.

TAGOSIL DECORPUTZ

Zdj__cie - 155x160Jest gotową masą tynkarską na bazie dyspersji krzemianowej do wykonywania pocienionych wypraw elewacyjnych. Zapewnia właściwą ochronę elewacji przed wpływem czynników atmosferycznych. Jest powszechnie stosowany jako warstwa nawierzchniowa w systemie dociepleń RENOTHERM.

TAGOSIL PG

Zdj__cie - 152x160Odporna na wpływy atmosferyczne dyspersyjna farba krzemianowa przeznaczona jako podkład pod wyprawy z cienkowarstwowych tynków silikatowych. Stosowana do wymalowań nośnych, mineralnych podłoży na zewnątrz i wewnątrz. Nie zaleca się stosować na istniejące wymalowania dyspersyjne, olejne oraz podłoża gipsowe.

Login:
Hasło:
reklama