jamax-oferta-schomburg-system-ociepleń
Jamax logo
[Objekt FLASH]
Zdjęcie robotnika

System ociepleń

Wybierz producenta:

Wyszukiwarka:

Sika, Jamax, Bekaert, Caparol, Izoservice

Uszczelnienia budowlane, Renowacja starego budownictwa, Klejenie wyłożeń ceramicznych, Posadzki przemysłowe, Naprawa betonu, System ociepleń, Inne

SchomburgSymbud:

RENOSTAR-Objektweiss

Zdj__cie - 160x111Dyspersyjna farba do wymalowań wewnętrznych. Stosowana do malowania tynków, tynków gipsowych, cegieł cementowo-wapiennych, betonu itp.

 

RENOTHERM ARMIERUNGSSPACHTEL

Zdj__cie - 81x160Przeznaczony jest do szpachlowania wyrównywania wszystkich mineralnych podłoży wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Podłoża szpachlowane RENOTHERM-Armierungsspachtel mogą być tynkowane wszystkimi tynkami cienkowarstwowymi z oferty firmy SCHOMBURG.

RENOTHERM-PS-DAMMPLATTENKLEBER

Zdj__cie - 81x160Wysokiej jakości, zaprawa klejowa modyfikowana polimerami . Stosowana do przyklejania płyt styropianowych.

RENOTHERM-FS

Zdj__cie - 81x160RENOTHERM-FS służy jako szpachla wewnętrzna i zewnętrzna do wytwarzania gładkich powierzchni, oraz jako tynk gładko zatarty, szczególnie polecany do systemu docieplenia RENOTHERM.

RENOTHERM-Gewebe

Zdj__cie - 160x54Siatka z włókna szklanego stosowana w systemie dociepleń.

RENOTHERM-M

Zdj__cie - 86x160Zaprawa tynkarska na bazie cementowo-wapienne z polimerowymi dodatkami ulepszającymi. Występuje w dwóch fakturach R- kornik i S- baranek.

RENOTHERM M KA 2000

Zdj__cie - 85x160Przeznaczony jest do przyklejania płyt izolacyjnych z wełny mineralnej, jak również do wykonania warstwy zbrojonej na płytach z wełny mineralnej z użyciem siatki RENOTHERM-Gewebe. Zalecany szczególnie przy dociepleniu systemem RENOTHERM-M z zastosowaniem płyt z wełny mineralnej.

RENOTHERM-Putzgrund VWS

Zdj__cie - 160x113RENOTHERM-Putzgrund-VWS służy jako biała lub kolorowa warstwa podkładowa polepszająca przywieranie cienkowarstwowych tynków dyspersyjnych. Szczególnie polecana do systemów dociepleń RENOTHERM.

RENOTHERM-VWS-Pulverkleber

Zdj__cie - 86x160Wysokiej jakości, ulepszony polimerami klej proszkowy. Stosowany do przyklejania płyt styropianowych i wykonywania warstwy zbrojonejna styropianie z użyciem siatki szklanej RENOTHERM-Gewebe.

Login:
Hasło:
reklama