jamax-oferta-schomburg-renowacje-starego-budownictwa
Jamax logo
[Objekt FLASH]
Zdjęcie robotnika

Renowacja starego budownictwa

Wybierz producenta:

Wyszukiwarka:

Sika, Jamax, Bekaert, Caparol, Izoservice

Uszczelnienia budowlane, Renowacja starego budownictwa, Klejenie wyłożeń ceramicznych, Posadzki przemysłowe, Naprawa betonu, System ociepleń, Inne

SchomburgSymbud:

ADICOR-G

zdj__cie - 122x160Preparat gruntujący podłoża pod wymalowania wewnętrzne i zewnętrzne farbami krzemianowymi (silikatowymi) ADICOR-SK. Wzmacnia i stabilizuje podłoże, jest dyfuzyjny dla pary wodnej. Stosowany także jako rozcieńczalnik do farb ADICOR-SK.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ADICOR-SK Weiss

zdj__cie - 160x112Wysoce paroprzepuszczalna farba krzemianowa szczególnie zalecana do syetmu tynków renowacyjnych THERMOPAL. Doskonała do trwałych wymalowań podłoży mineralnych (tynki cementowo-wapienne, piaskowiec, cegła, beton). Charakteryzuje się wysoką zdolnością krycia.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

AQUAFIN-IB1

Krzemianowy roztwór o wgłębnym działaniu i właściwościach hydrofobowych powodujący zwężenie i hydrofobizację naczyń kapilarnych. Do wykonywania uszczelnień poziomych (przepony) przeciw wilgoci kapilarnej i gruntowej. Do stosowania w ścianach betonowych i murowanych.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

AQUAFIN-IB2

zdj__cie - 106x160Koncentrat mikroemulsji siloksanowej. Nadaje podłożu właściwości hydrofobowe. Preparat bezrozpuszczalnikowy.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

AQUAFIN-LATEX

zdj__cie - 160x119Polimerowa emulsja uszlachetniająca do tynków tradycyjnych, jastrychów, zapraw murarskich, klejowych i fugowych oraz betonów. Podwyższa przyczepność, wytrzymałość na zginanie i ścieranie. Redukuje współczynnik Woda/Cement. Stosowana do wytwarzania modyfikowanych polimerami zapraw, warstw sczepnych, obrzutek poprawiających przyczepność, zapraw fugowych, faset itp.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASOCRET-BM

zdj__cie - 82x160Sucha zaprawa na bazie cementu, wapna i trasu. Charakteryzuje się wysoką płynnością oraz minimalnym skurczem przy wiązaniu. Przeznaczona m.in. do wypełniania pustek w murze, szczególnie do zasklepienia otworów po wykonywaniu przepony poziomej preparatami AQUAFIN-IB1 lub AQUAFIN-IB2.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASOLIN-SFC 45

Zdj__cie - 160x125Środek hydrofobizujący na powierzchniach poziomych, pionowych i sufitach. Może być używany do impregnacji takich materiałów, jak np. cegła, klinkier, kamień naturalny i sztuczny, tynki mineralne i beton. Środek powoduje głęboką hydrofobizację podłoża i zabezpiecza przed wsiąkaniem wody i zanieczyszczeń.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ESCO-FLUAT

Zdj__cie - 117x160Gotowy do użycia roztwór przekształcający szkodliwe sole budowlane (siarczany i chlorki) w związki nierozpuszczalne lub trudnorozpuszczalne. Nie zawiera ołowiu. Do stosowania na starych murach po skuciu zniszczonych tynków, szczególnie pod tynki renowacyjne i powłoki uszczelniające.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

RENOGAL

Zdj__cie - 122x160Preparat do usuwania pleśni, mchów, glonów i porostów z powierzchni ścian. Pozwala na dalszą obróbkę powierzchni (np. wymalowania, tynki).

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

Login:
Hasło:
reklama