jamax-oferta-schomburg-naprawa-betonu
Jamax logo
[Objekt FLASH]
Zdjęcie robotnika

Naprawa betonu

Wybierz producenta:

Wyszukiwarka:

Sika, Jamax, Bekaert, Caparol, Izoservice

Uszczelnienia budowlane, Renowacja starego budownictwa, Klejenie wyłożeń ceramicznych, Posadzki przemysłowe, Naprawa betonu, System ociepleń, Inne

SchomburgSymbud:

Asocret-FM 40 V

Zdj__cie - 124x160Jednoskładnikowa, modyfikowana polimerami cementowa zaprawa do naprawy i reprofilacji elementów konstrukcji żelbetowych i betonowych. Składnik systemu naprawy i renowacji żelbetu ASOCRET-PCC. Może być stosowana w konstrukcjach obciążonych dynamicznie. Do stosowania na powierzchniach pionowych i poziomych.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

Asocret-FS

Zdj__cie - 124x160Jednoskładnikowa, modyfikowana polimerami cementowa zaprawa do wygładzania i szpachlowania powierzchni elementów konstrukcji żelbetowych i betonowych. Doskonała do uzupełniania powierzchniowych ubytków oraz napraw powierzchni elementów żelbetowych. Całkowita grubość warstwy reprofilacyjnej od 1 do 6 mm. Składnik systemu naprawy i renowacji żelbetu ASOCRET-PCC. Może być stosowana w konstrukcjach obciążonych dynamicznie. Do stosowania na powierzchniach pionowych i poziomych.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

Asocret-GM 100

Zdj__cie - 124x160Jednoskładnikowa, modyfikowana polimerami cementowa zaprawa do naprawy i reprofilacji elementów konstrukcji żelbetowych i betonowych. Składnik systemu naprawy i renowacji żelbetu ASOCRET-PCC. Może być stosowana w konstrukcjach obciążonych dynamicznie. Całkowita grubość warstwy reprofilacyjnej od 30 do 100 mm.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

Asocret-KS/HB

Zdj__cie - 123x160Jednoskładnikowa, modyfikowana polimerami zaprawa cementowa. Składnik systemu naprawy i renowacji żelbetu ASOCRET-PCC. Może być stosowana w konstrukcjach obciążonych dynamicznie.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASOCRET-BS2

Zdj__cie - 79x160Sucha, modyfikowana polimerami, cementowa zaprawa do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Stosowana do wygładzania i wykańczania powierzchni betonowych po naprawach. Zalecana także do wyrównywania powierzchni ścian i stropów w budownictwie wielkopłytowym. Nadaje się do szpachlowania drobnych rys oraz przygotowania (szpachlowania) powierzchni betonowych pod wymalowania.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASOCRET-OS/BF

Zdj__cie - 160x139Barwiona jednoskładnikowa dyspersja polimerowa na bazie akrylatu styrolowego. Odporna na alkalia i promieniowanie UV. Dyfuzyjna dla pary wodnej. Ogranicza przenikanie CO2. Przepręża pęknięcia powierzchni do 0,1 mm.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASOCRET-OS/RS

Zdj__cie - 160x139Barwiona jednoskładnikowa dyspersja polimerowa. Odporna na alkalia i warunki atmosferyczne. Dyfuzyjna dla pary wodnej. Ogranicza przenikanie CO2 i SO2. Pozostaje elastyczna w niskich temperaturach i przepręża rysy do 0,3 mm szerokości.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASOCRET-RN

Zdj__cie - 84x160Cementowa, modyfikowana polimerami zaprawa naprawcza o dobrej przyczepności do podłoża i wysokich parametrach wytrzymałościowych. Stosowana do wykonywania faset (wyobleń na styku ściany z posadzką) oraz do napraw i wypełniania ubytków powierzchni betonowych. Kolor: szary

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASOCRET-RS

Zdj__cie - 160x119Cementowa, modyfikowana polimerami zaprawa naprawcza o dobrej przyczepności do podłoża i wysokich parametrach wytrzymałościowych. Do stosowania na silnie obciążonych powierzchniach (posadzki przemysłowe, parkingi, rampy, itp.).

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASOCRET-VMK 100

zdj__cie - 84x160Cementowa, modyfikowana polimerami zaprawa do wykonywania podlewek. Łatwa w obróbce, dająca się aplikować pompą, wiążąca z minimalnym skurczem. Niepodatna na zarysowania podczas wiązania i twardnienia. Do wykonywania podlewek pod betonowe i stalowe elementy prefabrykowane, łożyska mostowe, słupy i belki, stalowe i żelbetowe, fundamenty maszyn, krawężniki itp. Grubość warstwy od 20 do 100 mm.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

Login:
Hasło:
reklama