jamax-oferta-schomburg-klejenie-wyłożeń-ceramicznych
Jamax logo
[Objekt FLASH]
Zdjęcie robotnika

Klejenie wyłożeń ceramicznych

Wybierz producenta:

Wyszukiwarka:

Sika, Jamax, Bekaert, Caparol, Izoservice

Uszczelnienia budowlane, Renowacja starego budownictwa, Klejenie wyłożeń ceramicznych, Posadzki przemysłowe, Naprawa betonu, System ociepleń, Inne

SchomburgSymbud:

ADF-Systemkleber

Zdj__cie - 82x160ADF-Systemkleber stosowany jest do klejenia folii systemów ADF-Kellerfolie-P, ADF-Feuchtraumfolie, ADF-Balkonfolie, taśm ADF-Hohlkehlenbandes, ADF-Dehnfugenbandes i ASO-Dichtband-2000 na podłożach mineralnych takich jak np. beton, tynki, mur. ADF-Systemkleber stosowany jest do klejenia metodą cienkowarstwową okładzin z kamionki, fajansu, gresu (także o niskiej nasiąkliwości poniżej 0,5%), klinkieru, mozaiki oraz odpornych na przebarwienia i nieprześwitujących okładzin z kamienia naturalnego na foliach uszczelniających systemów ADF-Feuchtraum- i ADF-Balkonfolie.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

AG70

Zdj__cie - 55x160Środek gruntujący stosowany w celu poprawienia przyczepności uszczelniaczy silikonowych ESCOSIL-2000 i ESCOSIL-2000UW do podłoży stalowych, tworzyw sztucznych, a w szczególności wanien i brodzików akrylowych.

AG74-Primer

Zdj__cie - 57x100Preparat do gruntowania porowatych mineralnych podłoży pod uszczelnienie masą ESCOSIL-2000. Poprawia przyczepność masy ESCOSIL-2000 do chłonnych podłoży typu beton, beton komórkowy, tynk, płyty cementowo-azbestowe, itp.

KARTA TECHICZNA - POBIERZ

AG78-2000 Primer

Zdj__cie - 56x160Jednokomponentowy preparat do gruntowania podłoży przy zastosowaniu masy ESCOSIL-2000-UW. Stosowany szczególnie przy eksploatacji ESCOSIL-2000-UW pod wodą.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASODUR-EK98-Boden

Zdj__cie - 160x120Dwuskładnikowa, epoksydowa, bezrozpuszczalnikowa zaprawa o wysokich parametrach wytrzymałościowych i obciążalności chemicznej, szczególnie zalecana na powierzchnie o najwyższych obciążeniach chemicznych i mechanicznych. Nie zawiera rozpuszczalników, w stanie niezwiązanym daje się bez problemów zmywać wodą. Stosowana na powierzchniach poziomych w laboratoriach, basenach, basenach solankowych, plażach basenowych, browarach, kuchniach itp. Do stosowania na podłożach typu beton, jastrych, tynk, stara glazura.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASODUR-EK98-Wand

Dwuskładnikowa, epoksydowa i bezrozpuszczalnikowa zaprawa o wysokich parametrach wytrzymałościowych i obciążalności chemicznej, szczególnie zalecana na powierzchnie o najwyższych obciążeniach chemicznych i mechanicznych. Nie zawiera rozpuszczalników, w stanie niezwiązanym daje się bez problemów zmywać wodą. Stosowana na powierzchniach pionowych i ukośnych w laboratoriach, basenach, basenach solankowych, browarach, kuchniach itp. Do stosowania na podłożach typu beton, jastrych, tynk, stara glazura.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASODUR-K-900

Zdj__cie - 160x67Bezrozpuszczalnikowa, szybkowiążąca, przezroczysta, dwuskładnikowa żywica epoksydowa o niskiej lepkości. Stosowana do siłowego sklejania rys i spoin w konstrukcjach betonowych i żelbetowych. W zestawie rękawice ochronne, żywica, klamry jastrychowe (na każde 5 opakowań dodawany jest wąż elastyczny ułatwiający iniekcję).

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASO-EZ2

Zdj__cie - 77x160Specjalne, zarabiane wodą i wzmocnione włóknami spoiwo do wytwarzania szybkowiążących jastrychów. Po dodaniu odpowiedniego kruszywa i zarobieniu wodą pozwala uzyskać już po 6 godzinach obciążalny lekkim ruchem pieszym jastrych, po 1 dniu mogą być wykonywane okładziny ceramiczne. W wypadku ogrzewania podłogowego już po 3 dniach od wykonania możliwe jest rozpoczęcie ogrzewania. Możliwe jest wykonywanie jastrychów związanych z podłożem jak i pływających.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASO-EZ2-Plus

Zdj__cie - 77x160Specjalna, zarabiana wodą i wzmacniana włóknami zaprawa do wytwarzania szybkosprawnych jastrychów. Nie wymaga mieszania z kruszywem. Po 6 godzinach może być obciążony ruchem pieszym.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

ASO-FLEXFUGE

Zdj__cie - 82x160Uelastyczniona, hydrofobowa, wodo - i mrozoodporna, szybkotwardniejąca (po ok. 2 godz. można wchodzić na wyspoinowane powierzchnie). Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, na ścianach i podłogach i na powierzchniach zanurzonych później w wodzie oraz na systemachogrzewania podłogowego. Do spoinowania płyt z kamionki, terakoty, kamienia naturalnego i sztucznego, płytek ceramicznych, klinkierowych i gresowych w natryskach, łazienkach, na tarasach, balkonach, loggiach, elewacjach, a także w basenach.

KARTA TECHNICZNA - POBIERZ

Login:
Hasło:
reklama