Oferta - Izoservice - Pompy iniekcyjne
Jamax logo
Zdjęcie robotnika

Pompy iniekcyjne

Wybierz producenta:

Wyszukiwarka:

Sika, Jamax, Bekaert, Caparol, Izoservice

Akcesoria do iniekcji, Pakery do iniekcji, Pompy iniekcyjne, Wilgotnościomierze

Izoservice:

IZOPRESS 600 S

BMP-5 - 80x79Ślimakowa pompa elektryczna do uniwersalnego zastosowania. Solidnie zbudowana, poręczna, o niewielkich gabarytach, łatwa w transporcie.  Maksymalna  wielkość ziarna materiału - 2,5 mm, płynna regulacja wydajności - od 0,5 do 12l/min. IZOPRESS 600 S można łatwo i szybko rozłożyć na trzy części.

ZASTOSOWANIE:

IZOPRESS 600 S  jest bardzo praktyczną pompą do iniekcji i do wypełniania materiałami mineralnymi. Urządzenie może być wykorzystywane m.in. jako agregat tynkarski oraz pompa do fugowania. Świetnie się sprawdza także przy natrysku pigmentowych farb, płynnych silikonów, wypełniaczy cementowych - w tym celu należy dołączyć pistolet iniekcyjny lub lancę natryskową oraz kompresor o wydajności od 300 do 500 l/min.

Karta Techniczna

IZOPRESS 400

IZO-400 - 80x89IZOPRESS 400 jest uniwersalną  pompą membranową, elektryczną do zastosowania z 1 lub 2 komponentowymi żywicami, płynnymi czynnikami iniekcji. Można ją stosować również do natrysków: lakierów, gruntów, środków ochrony drewna, farb dyspersyjnych, wypełniaczy i środków hydrofobizujących.  

OPIS:

IZOPRESS 400 jest wysokociśnieniową pompą elektryczną o max. ciśnieniu roboczym 230 barów. Dostępna w wersji aluminiowej i ze stali nierdzewnej, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie przy mediach agresywnych.
Nie wymaga kompresora, a ze względu na zasilanie 220V można jej używać w każdych warunkach. Lekka, łatwa w transporcie. W zależności od oprzyrządowania, model może być stosowany jako urządzenie iniekcyjne lub do natrysku.
Ciśnienie pracy jest regulowane od 0 do 230 barów. Wózek wyposażony w duże koła (opcjonalnie) umożliwia przemieszczanie się nawet po schodach. Do wózka transportowego dołączony jest praktyczny pojemnik, w którym można przechowywać dysze, filtry, pakery itp.

Karta techniczna

IZOPRESS 1000

IZO-1000 - 80x76IZOPRESS 1000 jest wysokowydajną pompą membranową przystosowaną do pracy z 1 i 2 komponentowymi żywicami iniekcyjnymi, lakierami, dyspersjami wewnętrznymi i powłokami na dachy. Można ją stosować również do natrysków: lakieru na bazie wody, lekkich powłok antykorozyjnych, substancji ognioodpornych i innych. Dostępne z napędem elektrycznym i z silnikiem spalinowym.

OPIS:

IZOPRESS 1000 jest elektryczną pompą wysokociśnieniową o max. ciśnieniu roboczym 230 barów. Dostępna w wersji aluminiowej i ze stali nierdzewnej, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie przy mediach agresywnych.
IZOPRESS 1000 nie wymaga kompresora i ze względu na zasilanie 220 V pompa jest praktyczna na każdej budowie. Dzięki wysokiej wydajności (6,5 l/min.) IZOPRESS 1000 idealnie nadaje się do stosowania na dużych powierzchniach. Istnieje możliwość stosowania z dwoma pistoletami. Pompa może być stosowana z systemem zasysającym lub pojemnikiem 6 lub 30 l.
Ciśnienie pracy jest regulowane od 0 - 230 barów. Wózek ze skrętnymi kółkami umożliwia wygodny transport, a duże koła umożliwiają przemieszczanie nawet po schodach. Wózek transportowy zawiera pojemnik, w którym można wygodnie przechowywać dysze, filtry, pakery itp.

Karta techniczna

Pompa ręczna na stojaku

Pompa-r__czna - 80x60Pompa jest praktycznym urządzeniem z napędem ręcznym do zastosowania z 1 lub 2 komponentowymi żywicami.   

OPIS:

Pompa jest napędzana ręcznie przy pomocy dźwigni, można jej używać w każdych warunkach. Lekka, łatwa w transporcie. Co ważne można jej używać w miejscach zagrożonych wybuchem oraz tam, gdzie nie ma dostępu do źródła prądu.
Ciśnienie pracy waha się w granicach 0 – 100 barów. Rama pompy wykonana z nierdzewnej stali, na której zamocowano manometr pozwalający kontrolować ciśnienie wtłaczanego materiału. Manometr posiada specjalną konstrukcję, która zapobiega zatykaniu się membrany. Jest zaprojektowany specjalnie dla branży iniekcyjnej.

Karta teczniczna

Pompka ręczna

Pompka-r__czna - 80x32Pompka do zastosowania z 1 lub 2 komponentowymi żywicami, płynnymi czynnikami iniekcji. Świetnie sprawdza się
w drobnych pracach.

OPIS:

Pompa jest napędzana ręcznie przy pomocy dźwigni, można jej używać w każdych warunkach. Można jej używać w miejscach zagrożonych wybuchem oraz tam, gdzie nie ma dostępu do źródła prądu.
Ciśnienie pracy waha się w granicach 0 – 100 barów. W głowicy pompki zastosowano mechanizm zapobiegający cofaniu się materiału z wężyka.

Karta techniczna

SP-Y

SP-Y - 80x60DANE TECHNICZNE:

Napęd - 1,8 kW
Maks. ciśnienie - 15 barów
Zasilanie - 230V
Pojemność zbiornika - 30 L
Maks. szybkość podawania - 0-13,5 L/min
Maks. wielkość ziarna - 3 mm
Stosowanie w pom. zagrażających wybuchem - nie
Waga - 22 kg

Login:
Hasło: